10 آگوست 2022

آموزش فعال‌کردن رسید خوانده شدن پیام بصورت خودکار در توکا

تبادل پیام برای فرستنده، گاهی فقط در سطح ارسال یک پیام نیست، بلکه اطمینان اc رسیدن پیام به مقصد و خوانده شدن آن هم هست. بنابراین گاهی لازم است با استفاده از راهکارهایی، فرستنده پیام از دریافت پیام و خوانده شدن آن توسط گیرنده آگاه شود. این کار با انجام تنظیمات خودکار روی سرویس وب توکا به سادگی و در چند گام در دسترس است.

برای این کار ابتدا وارد سرویس حساب کاربری توکا شوید:

1- پس از ورود به حساب توکای خود وارد زبانه تنظیمات شوید.

2- در زبانه تنظیمات وارد قسمت رایانامه شوید.

3- در این قسمت از تنظیمات رایانامه و در اواسط صفحه، قسمت “تنظیمات نوشتن” قرار دارد.

4- با انتخاب “درخواست همیشگی برای رسید خوانده شده” از این به بعد پیام‌های شما به صورت پیش‌فرض به گونه‌ای ارسال می‌گردد که رسید خوانده شدن پیام به طور خودکار ارسال می‌گردد.

5- در انتها تنظیمات را ذخیره کنید.

با این چند گام ساده، پیام‎های شما بطور خودکار با درخواست رسید خوانده شدن پیام ارسال خواهند شد و زمانی که پیام توسط فرستنده باز شود، رسید آن برای شما ارسال می‌گردد.

اولین نفری باشید که مقاله ها را دریافت می‌کنید

مقالات مشابه

حل خطای TLS و SSL زمان دسترسی به سرویس ایمیل توکا

ظاهرا با غیر فعال شدن TLS و SSLهای قدیمی، کاربران توکای 2 نمی‌توانند از طریق مرورگرها به توکا دسترسی پیدا کنند. این مسئله کاربری توکا را دچار اختلال کرده است. در اینجا به شما آموزش داده شده است که چگونه با تغییر تنظیمات در مرورگرهای متخلف این مشکل را موقتا برطرف کنید.

آموزش استفاده از برچسب‌ در سرویس وب توکا

یکی از امکاناتی که در سرویس‌های ایمیل بسیار مورد استقبال کاربران حرفه‌ای قرار می‌گیرد استفاده از برچسب‌ها است. برچسب (یا Tag) همانطور که از نامش پیداست، راهی برای نشانه‌گذاری یک

آموزش شروع کار با سرویس وب توکا

سامانه توکا یکی از محصولات شرکت آریس در زمینه ارتباط سازمانی و خدمات پست الکترونیک است. توکا یک سرویس تحت وب است و این یعنی شما می‌توانید از هر جا، هر

پیمایش به بالا
به بالا بروید