ماژول Send Grid توکا

تحول دسترس‌پذیری و توسعه سرویس ایمیل

 یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیران سازمان برای استفاده از ایمیل در تبادل پیام‌های رسمی و کاری، اطمینان از رسیدن و تحویل ایمیل‌های ارسالی به مخاطبان است. چرا که تجربه نشان داده است موانع فنی یا غیر فنی مختلف ممکن است منجر به نرسیدن پیام به مقصد شوند.

به منظور رفع این موانع و اطمینان از رسیدن پیام‌ها به مقصد؛ سرویس Send Grid توکا با تمرکز بر بهبود دسترس‌پذیری، اطمینان و توسعه‌پذیری سرویس ایمیل توسعه یافته است تا بتواند موانع فوق را پشت سر گذاشته و ایمیل‌های شما به مخاطب برساند.

رفع نگرانی از نرسیدن ایمیل‌ها به مقصد

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است پیام‌های شما به مقصد نرسند، یا در مقصد به عنوان هرزنامه در نظر گرفته شوند و مخاطب  ایمیل شما را دریافت نکند. این  دلایل شامل مواردی چون پایین بودن IP Reputation، احتمال اسپم شدن و یا ریجکت شدن، محدودیت‌های اعمالی (داخلی و خارجی) برروی IPها، Black list شدن IPها در مقصد، اختلالات شبکه و مواردی از این دست هستند. این موانع هر کدام سبب می‌شوند که مخاطبان در مقصد پیام شما را دریافت نکنند.

با استفاده از سرویس سند گرید توکا سازمان شما به ابزاری با Reliability ،Availability و Scalability مجهز می‌شود. این سرویس با ایجاد زیرساخت‌های تخصصی، این موانع را برطرف می‌کند.

Send Grid چطور کار می‌کند

یکی از دلایل متداول در نرسیدن پیام‌ها، اسپم شناخته شدن ایمیل‌ها در مقصد است، که به دلایل مختلفی از جمله سابقه ارسال ایمیل انبوه توسط IP شما یا مسدود شدن IP شما به دلایل منطقه‌ای توسط سرورهای دریافت کننده ایمیل باشد. 

حتی ممکن است اعتبار IPهای سازمان یا شرکت شما در گوگل یا دیگر پلتفرم‌ها به دلایل مختلف کاهش پیدا کرده باشد و منجر به بلاک شدن شما در این  پلتفرم‌ها شده باشد.  این مسئله موجب اسپم شدن یا  حتی reject شدن پیام‌ها و ایمیل‌های ارسالی شما در مقصد خواهد شد.

Send Grid مشکل اسپم شدن ایمیل‌های شما در مقصد را برطرف می‌کند. این ماژول هرگونه ریجکت شدن ایمیل‌های ارسال شده را به دلایل مرتبط با IP و یا مشکلات شبکه مرتفع کند.

ارتقا نیازمندی غیر عملکردی به نام دسترس‌پذیری

یکی از مهمترین نیازمندی های غیرعملکردی یا همان NFR ها، موضوع دسترس‌پذیری است. دسترس‌پذیری یا Availability یکی از ویژگی‌های سرویس ایمیل است که به مدت زمان کارکرد، مدت زمان  رفع یک خطا و فاصله زمانی بین خطاها اشاره دارد. 

برای سرویس‌های پر اهمیت سازمانی؛ مسئله دسترس‌پذیری  اهمیت بیشتری دارد؛ چرا که عدم دسترسی به سرویس‌های مهمی چون سرویس ایمیل می‌تواند به از دست رفتن پیام‌های مهم و ضروری سازمان شود. 

Send Grid توکا مسیرهای مجزا و مستقلی در چند کشور مختلف فراهم کرده است تا در صورت مسدود شدن یک مسیر، ایمیل شما از مسیر دیگری بفرستد.

ماژول Send Grid توکا، بهبود دسترس‌پذیری سرویس ایمیل

ماژول Send Grid توکا، از تکنولوژی‌های مختلف و روز دنیا برای بهبود دسترس‌پذیری،  قابلیت اطمینان و توسعه‌پذیری سرویس استفاده کرده است. این ماژول با ارائه سرورهای مستقل و مجزا برای تبادل ایمیل‌های شما به مقصد، مسیرهای متعددی برای اطمینان از رسیدن پیام‌ها ایجاد کرده است.

شما با این ماژول می‌توانید از موانع مختلفی که ممکن است به دلایل موقتی یا دلایل طولانی مدت روی سرویس ایمیل شما ایجاد شده است، عبور کرده و با اطمینان از این سرویس ایمیل‌های خود را به دست مخاطب خود برسانید. 

پیمایش به بالا
به بالا بروید