همراه توکا ۲

تجربه کاربری ساده و موثر، قابلیت‌های پیشرفته و طراحی زیباتر

نسخه جدید همراه توکا با هدف بهبود کارایی و سهولت دسترسی شما به ایمیل‌های توکا و مدیریت آنها منتشر شده است. در همراه توکای ۲ در کنار قابلیت‌های جدید و خلاقانه و همچنین بهبود طراحی، شما تعاملی سریع‌تر و کارامدتر با سرویس ایمیل خود را  تجربه می‌کنید. 

امکان جستجوی سریع و جامع روی همه ایمیل‌های توکا، دسترسی بهتر به کلیدها و کنش‌ها، بهبود کارایی روی ابزارهای مختلف و رفع مشکلات جزئی، از مهمترین تغییرات در نسخه همراه توکا ۲ هستند.

دسترسی با یک اشاره

مهمترین کنش‌ها و پرکاربردترین انتخاب‌ها در  نزدیکی انگشتان شما قرار دارد.   پاسخ و باز ارسال، مدیریت و بارگذاری ایمیل‌های بیشتر و  سایر موارد پر کاربرد، با کم‌ترین حرکت  در دسترس شما  قرار گرفته  ‌اند.

اصلی‌ترین کنش‌ها به انگشتان شما نزدیکتر شدند

کلیدهای پاسخ، ارسال، حذف و … برای راحتی و دسترس پذیری بدون این که مزاحم خواندن ایمیل باشند، در انتهای صفحه قرار گرفته‌اند تا با کمترین حرکت بتوانید آنها را انتخاب کنید.

ایمیل‌ها را به چپ یا راست بکشید و به سادگی مدیریت کنید

ایمیل خود را از فهرست پیام‌ها انتخاب کرده و با کشیدن به سمت راست یا چپ انتخاب کنید که به آن پاسخ دهید، رونوشت ارسال کنید، به عنوان خوانده شده علامت بزنید یا آن را حذف کنید.  

بدون محدودیت به ایمیل‌های قدیمی‌ دسترسی داشته باشید

با قابلیت اسکرول بی‌نهایت هر چه قدر که نیاز است در فهرست ایمیل‌های خود به عقب بروید. فقط با اسکرول، ایمیل‌های قدیمی‌تر شما از سرور دریافت شده و در دسترس شما هستند. 

مطابق میل شما، در معرض دیدتان

نمایش هرچه بهتر پیام‌های ایمیل و برخی اطلاعات پراهمیت، امکان اختصاصی کردن ظاهر برنامه با نام تجاری خودتان و قابلیت‌های  ظاهری دیگر از جمله امکانات جدید در همراه توکای ۲ هستند.

لوگوی کسب و کارتان را در همراه توکا نمایش دهید

همراه توکا را با لوگوی اختصاصی خود شخصی سازی کنید. کاربران همراه توکای شما، پس از اولین ورود به این برنامه لوگوی برند کسب و کارتان را مشاهده خواهند کرد.

محتوای مهم ایمیل را زودتر ببینید

برای مشاهده بهتر و سریع‌تر محتوای پیام، فهرست دریافت‌کنندگان در ابتدای پیام با یک فلش کوچک جایگزین شده است و در صورت نیاز می‌توانید سایر دریافت‌کنندگان را مشاهده کنید.

پیام‌های حذف شده تا ۵ ثانیه قابل برگشت هستند

زمانی که ایمیلی را حذف می‌کنید، کلیدی به شما نمایش داده می‌شود که تا ۵ ثانیه فرصت می‌دهد عملیات حذف ایمیل را لغو کنید و ایمیل را برگردانید.

تغییرات مثبت در ظاهر و عملکرد

جنبه‌های ظاهری برنامه از جنبه‌های مختلفی نظیر چینش متن در صفحه، شکل روایی متن پیام‌ها و تکمیل توضیحات در نسخه جدید همراه توکای ۲ بهبود یافته‌اند. 

صفحه خوش‌آمدگویی باز طراحی شد

تصاویر ارائه شده در صفحات خوش‌آمدگویی در برنامه همراه توکا ۲ مجددا طراحی شدند. همچنین متن توضیحات و معرفی برنامه نیز بازنویسی شدند.  

تنظیمات برای زبان فارسی بهبود یافتند

در همراه توکا ۲ قالب تمامی صفحات فارسی، از نظر ظاهری اصلاح شد و نمای صفحات و لیست ایمیل‌ها، منوی کشویی، صفحه ارسال ایمیل، صفحه ورود، جستجو و … بهبود یافت.

اطلاعات تکمیلی در مورد برنامه همراه توکا اضافه شد

در صفحه “درباره ما” علاوه بر بهبود طراحی کلی صفحه، چینش اطلاعات و نحوه نمایش اطلاعات اصلاح شد و نسخه برنامه و لوگوی همراه توکا به این صفحه اضافه شد.

روائی عناوین و توضیحات بهبود یافتند

در همراه توکای ۲ تمامی پیام‌ها و توضیحات ارائه شده، به صورت شفاف و ساده بیان شده است و در تمامی عناوین و متون، از عبارات متعارف و ملموس استفاده شده است.

تعامل کامل، بدون مشکل و توقف

مشکلات جزئی و باگ‌های موردی که زمان اجرای همراه توکا در برخی از دستگاه‌های هوشمند مشاهده شده بود، در  نسخه جدید همراه توکای ۲ برطرف شده است.

باگ‌های مربوط به صفحه نمایش و ارسال ایمیل برطرف شدند

در صفحه نمایش و ارسال ایمیل برخی باگ‌های جزئی عملکردی و نمایشی در نسخه قبل مشاهده شده بودند که در همراه توکا ۲ برطر شدند. 

باگ‌های مربوط به صفحه ورود و منوی کشویی برطرف شدند

نسخه قدیمی همراه توکا روی برخی از ابزارهای اندرویدی، در صفحه ورود و همچنین نمایش منوی کشویی دچار اشکال می‌شد که در این نسخه این مشکلات برطرف شدند. 

برخی باگ‌های مربوط به جستجو برطرف شدند

در نسخه قدیمی همراه توکا، جستجو تنها روی پیام‌های  بارگذاری شده روی برنامه انجام می‌شد، اما در همراه توکا ۲، جستجو روی همه پیام‌های موجود در سرور انجام می‌شود. 

چند مورد توقف ناگهانی و خطا در برنامه برطرف شدند

برنامه همراه توکا، روی برخی از گوشی‌های قدیمی‌تر به طور ناگهانی متوقف می‌شد. این مسئله در همراه توکای ۲ به طور کامل برطرف شده است.

توکا، حامی طبیعت

یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در آریس، توجه به مسئله محیط زیست و تلاش برای احیای طبیعت و قدردانی از نعمت‌های خداوندی است؛ چرا که باور داریم طبیعت امانتی است در دستان  تک تک ما، و همه‌ما در قبال حفظ و پاسداشت آن مسئول هستیم.

سرویس ایمیل توکا نیز با همین دیدگاه وارد بازار شد، تا در کنار افزایش بهره‌وری سازمانی سبب کاهش استفاده از کاغذ برای نامه‌ها، تقویم‌ها و ارتباطات روزمره شود.
از طرفی، در راستای ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست و تلاش برای بهبود آن،  ما در مناسبت‌های ارزشمند آریس، یک فعالیت محیط زیستی ماندگار برای طبیعت کشورمان اجرا می‌کنیم.

این بار به پاس قدردانی از زحمات تیم توسعه و پشتیبانی راهکار جامع ارتباط سازمانی توکا و به مناسبت تولد اپلیکیشن همراه توکا ۲، چندین اصله درخت تاغ در پارک ملی کویر شهرستان گرمسار (شمال و شرق دریاچه نمک)  بر زمین نشاندیم و تا ۲ سال آبیاری می‌کنیم.

توکا، حامی طبیعت

یکی از مهمترین دغدغه‌های ما در آریس، توجه به مسئله محیط زیست و تلاش برای احیای طبیعت و قدردانی از نعمت‌های خداوندی است؛ چرا که باور داریم طبیعت امانتی است در دستان  تک تک ما، و همه‌ما در قبال حفظ و پاسداشت آن مسئول هستیم.   

سرویس ایمیل توکا نیز با همین دیدگاه وارد بازار شد، تا در کنار افزایش بهره‌وری سازمانی، سبب کاهش استفاده از کاغذ برای نامه‌ها، تقویم‌ها و ارتباطات روزمره شود.  همچنین، در راستای ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست و  تلاش برای بهبود آن،  در مناسبت‌های ارزشمند آریس، یک فعالیت محیط زیستی ماندگار برای طبیعت کشورمان اجرا می‌کنیم.

این بار به پاس قدردانی از زحمات تیم توسعه و پشتیبانی راهکار جامع ارتباط سازمانی توکا و به مناسبت تولد اپلیکیشن همراه توکا ورژن ۲، چندین اصله درخت تاغ در پارک ملی کویر شهرستان گرمسار (شمال و شرق دریاچه نمک)  بر زمین نشاندیم و تا ۲ سال آبیاری می‌کنیم.

پیمایش به بالا
به بالا بروید