هدیه‌ای به سبزی بهار و ماندگاری زمین

اهدای 50 نهال در آستانه نوروز 1403

نوروز فرا رسیده است و  رویش دوباره طبیعت، بهترین زمان برای شکرگزاری نعمت‌ها و فرصت‌هایی است که در سال گذشته به ما ارزانی شده است.

یکی از مهمترین دستاوردهای ما در آریس، افتخار همراهی با شما و ارائه سرویس ایمیل توکا برای آن مجموعه محترم است. بنابراین بر خود لازم دیدیم که به شیوه‌ای ماندگار، از حسن اعتماد شما در انتخاب توکا به عنوان سرویس ایمیل سازمانیتان قدردانی کنیم.

در این راستا، یک نهال نخل به نام شما در منطقه محروم مهرستان  استان سیستان و بلوچستان -در محوطه مرکز تالاسمی و دیالیز امید مهرستان-  کاشتیم. این نهال به عنوان هدیه یادبود نوروز 1403 تقدیم شما می‌شود و نگهداری و آبیاری آن  تا زمان ثمردهی بر عهده آریس خواهد بود.

 ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر برکت و سرشار از موفقیت، شما می‌توانید وضعیت درخت خود را از این طریق این صفحه پیگیری نمایید. تصاویر درختان به مرور به روز رسانی می‌شود و می‌توانید شاهد رشد و به ثمر نشستن درخت خود باشید. لازم به ذکر است ثمره این درختان نخل در آینده نیز صرف هزینه‌های جاری این بیمارستان محروم خواهد شد.

درخت شما اکنون

Days Since Counter

روز

عمر دارد

محل کاشت درختان

تصاویری از درختان هدیه آریس

برنامه کاشت و آبیاری نهال‌های مختلف در مناطق محروم و نیازمند، یکی از برنامه‌های بلند مدت آریس در راستای احترام به محیط زیست است. از اینرو طی چند سال گذشته  سعی کردیم در مناسبت‌های مختلف، شادی خود را با کاشت این نهال‌ها جشن بگیریم. تصاویر پیش رو، نهال‌هایی هستند که در سال‌های اخیر به طبیعت تقدیم شده‌اند. لازم  به ذکر است این بخش هر 3 ناه یک بار به روز می شود.

پیمایش به بالا
به بالا بروید