۱۹ مرداد ۱۴۰۱

حضور شرکت سامانه پرداز آریس در پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری

شرکت سامانه پرداز آریس که در زمینه تولید محصولات نرم‌افزاری بر پایه راهکارهای متن‌باز و مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا فعالیت می‌کند، با دو محصول برتر خود در پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری شرکت کرد.

شرکت آریس که به تازگی به مجموعه فناپ پیوسته است، در طول فعالیت خود در حوزه راهکار جامع ارتباط سازمانی و سامانه‌های مدیریت هویت و دسترسی؛ محصولاتی با کیفیت جهانی را به سازمان‌ها و نهادهای معتبر شرکت عرضه کرده است.

در پنجمین نمایشگاه صنعت بومی سایبری، آریس دو محصول بسیار مهم خود به نام توکا و گاندو را به بازدیدگنندگان معرفی کرده و دستاوردهای مشتریان این محصولات را برای مخاطبان شرح داد.

راهکار احراز هویت گاندو

راهکار احراز هویت متمرکز و کنترل دسترسی گاندو، راهکاری برای مدیریت دسترسی و احراز هویت متمرکز کاربران در سامانه‌ها و منابع مختلف سازمان است. مهمترین دستاوردهای این راهکار حذف سربارهای مدیریت کاربران در سامانه‌های مختلف و بالا بردن امنیت و نظارت متمرکز بر تمام دسترسی‌ها است.

برای آشنایی بیشتر با این راهکار، مقاله سیستم‌های مدیریت هویت ودسترسی را بخوانید.

سامانه جامع ارتباطی توکا

 راهکار جامع ارتباط سازمانی توکا، ارائه دهنده نسل جدید خدمات ارتباطی و تعامل سازمانی است که تمام نیازمندی‌های تعامل سازمانی نظیر پست الکترونیک پیشرفته، مدیریت وظایف، نگه‌داری و اشتراک‌گذاری مستندات، تقویم و موارد دیگر را در سایه‌ امنیت و پایداری برای مشتریان فراهم کرده است.

اولین نفری باشید که مقاله ها را دریافت می‌کنید

مقالات مشابه

حمله باج افزاری

حمله باج افزار به زیرساخت‌ های کشور

 مرکز مدیریت راهبردی افتا پس از بررسی یکی از حمله‌های باج‌افزاری که اخیرا به زیرساخت‌های مهم کشور انجام شد، گزارشی را در این زمینه منتشر کرد. این گزارش نشان می‌دهد که

بهره‌برداری از راهکار گاندو در دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری شرکت سامانه‌پرداز آریس اقدام به راه‌اندازی درگاه احراز هویت یکپارچه برای کاربران خود اعم از دانشجویان، اساتید، کارمندان و فارغ‌التحصیلان نمود. این دانشگاه که

پیمایش به بالا
به بالا بروید