10 آگوست 2022

آموزش ارسال خودکار رونوشت از پیام‌های دریافتی در توکا

سرویس ایمیل توکا دارای برخی قابلیت‌های کاربردی برای کاربران خود، به ویژه کاربران پر مشغله و پر مراجعه است. این قابلیت‌ها به واسطه اعمال تنظیمات خودکار و بدون نیاز به دخالت کاربر، روی پیام‌های دریافتی است.

گاهی لازم است که بنا به دلایلی کاربر، یک رونوشت از پیام‌های دریافتی به ایمیل توکا را به محض دریافت، به آدرس دیگری ارسال نماید.

در اینجا با نحوه تنظیم این قابلیت که به سادگی و در زمان بسیار کوتاهی قابل اجراست آشنا خواهید شد.

برای این کار کافی است وارد حساب توکای خود شده و مراحل زیر را (به ترتیب شماره‌ها) اجرا کنید:

1- پس از ورود به حساب توکای خو، وارد زبانه تنظیمات شوید.

2- در قسمت تنظیمات وارد قسمت رایانامه شوید.

3- در پایین صفحه یک کادر وجود دارد. در این کادر آدرس ایمیلی که می‌خواهید یک رونوشت از پیام‌های دریافتی به محض دریافت به آن ارسال شود را بنویسید.

دقت کنید که آدرس را کامل و درست بنویسید.

در پایین این کادر یک گزینه وجود دارد که با انتخاب آن می‌توانید پس از ارسال رونوشت پیام، پیام اصلی را از پوشه پیام‌های دریافتی خود حذف کنید.

4- تنظیمات خود را ذخیره کنید.

به همین سادگی، و با ذخیره‌سازی این تنظیمات، از این به بعد به محض دریافت یک پیام، رونوشتی از آن برای آدرسی که مشخص کرده‌اید ارسال خواهد شد.

اولین نفری باشید که مقاله ها را دریافت می‌کنید

مقالات مشابه

حل خطای TLS و SSL زمان دسترسی به سرویس ایمیل توکا

ظاهرا با غیر فعال شدن TLS و SSLهای قدیمی، کاربران توکای 2 نمی‌توانند از طریق مرورگرها به توکا دسترسی پیدا کنند. این مسئله کاربری توکا را دچار اختلال کرده است. در اینجا به شما آموزش داده شده است که چگونه با تغییر تنظیمات در مرورگرهای متخلف این مشکل را موقتا برطرف کنید.

آموزش استفاده از برچسب‌ در سرویس وب توکا

یکی از امکاناتی که در سرویس‌های ایمیل بسیار مورد استقبال کاربران حرفه‌ای قرار می‌گیرد استفاده از برچسب‌ها است. برچسب (یا Tag) همانطور که از نامش پیداست، راهی برای نشانه‌گذاری یک

آموزش شروع کار با سرویس وب توکا

سامانه توکا یکی از محصولات شرکت آریس در زمینه ارتباط سازمانی و خدمات پست الکترونیک است. توکا یک سرویس تحت وب است و این یعنی شما می‌توانید از هر جا، هر

پیمایش به بالا
به بالا بروید