10 آگوست 2022

آموزش ایجاد امضای ایمیل در توکا

زمانی که صحبت از تبادل ایمیل حرفه‌ای، رسمی و کاری در میان باشد، بی تردید یکی از اصول مهم در نوشتن ایمیل قرار دادن امضا در انتهای ایمیل است. امضای ایمیل مانند یک کارت شناسایی کوچک است که به دریافت کنندگان اطلاعات بیشتری (مثلا شماره تماس، آدرس وب‌سایت، سمت شغلی و …) از فرستنده  خواهد داد. بنابراین زمانی که از ایمیل برای اهداف کسب و کار استفاده می‌شود، لازم است این اطلاعات به انتهای پیام اضافه شود.

در بیشتر سرویس‌های ایمیل این امکان فراهم شده است که بجای تایپ کردن امضا در انتهای هر ایمیل، اطلاعات کاربر را در ساختاری به عنوان امضا تعریف کرد. با این کار دیگر نیازی به وارد کردن امضا نیست و امضای تعریف شده بطور خودکار به انتهای تمام ایمیل‌های جدید اضافه می‌شود.

ایجاد امضای ایمیل در سرویس وب توکا

برای ایجاد امضا در سرویس وب توکا وارد زبانه تنظیمات شوید و از منوی سمت راست گزینه “امضاها” را انتخاب کنید.

برای ایجاد امضای جدید روی دکمه “امضای جدید” کلیک کنید یا این که شروع به نوشتن نام امضای جدید در قسمت “نام” کنید. لازم است به امضای خود یک نام مشخص بدهید تا بتوانید بعدا به راحتی آنرا از منو انتخاب کنید.

می‌توانید به هر تعداد که لازم دارید امضا تعریف کنید و در آن لینک، تصاویر و فرمت‌های نوشتاری دیگر (مثل رنگ، اندازه و نوع فونت و …) بدهید. در انتها امضای خود را ذخیره کنید.

شما می‌توانید هر امضایی را به عنوان پیش‌فرض برای ایمیل‌های خود تعیین کنید. هم برای ایمیل‌های جدیدی که می‌فرستید، هم برای ایمیل‌هایی که در پاسخ به یک ایمیل یا ارسال رونوشت یک ایمیل ارسال می‌کنید.

ویدیوی آموزش ایجاد امضای ایمیل در توکا

در این ویدیو به شما نحوه ایجاد امضای ایمیل در سرویس وب توکا آموزش داده شده است.

اولین نفری باشید که مقاله ها را دریافت می‌کنید

مقالات مشابه

حل خطای TLS و SSL زمان دسترسی به سرویس ایمیل توکا

ظاهرا با غیر فعال شدن TLS و SSLهای قدیمی، کاربران توکای 2 نمی‌توانند از طریق مرورگرها به توکا دسترسی پیدا کنند. این مسئله کاربری توکا را دچار اختلال کرده است. در اینجا به شما آموزش داده شده است که چگونه با تغییر تنظیمات در مرورگرهای متخلف این مشکل را موقتا برطرف کنید.

آموزش استفاده از برچسب‌ در سرویس وب توکا

یکی از امکاناتی که در سرویس‌های ایمیل بسیار مورد استقبال کاربران حرفه‌ای قرار می‌گیرد استفاده از برچسب‌ها است. برچسب (یا Tag) همانطور که از نامش پیداست، راهی برای نشانه‌گذاری یک

آموزش شروع کار با سرویس وب توکا

سامانه توکا یکی از محصولات شرکت آریس در زمینه ارتباط سازمانی و خدمات پست الکترونیک است. توکا یک سرویس تحت وب است و این یعنی شما می‌توانید از هر جا، هر

پیمایش به بالا
به بالا بروید