۱۹ مرداد ۱۴۰۱

آموزش ایجاد امضای ایمیل در توکا

زمانی که صحبت از تبادل ایمیل حرفه‌ای، رسمی و کاری در میان باشد، بی تردید یکی از اصول مهم در نوشتن ایمیل قرار دادن امضا در انتهای ایمیل است. امضای ایمیل مانند یک کارت شناسایی کوچک است که به دریافت کنندگان اطلاعات بیشتری (مثلا شماره تماس، آدرس وب‌سایت، سمت شغلی و …) از فرستنده  خواهد داد. بنابراین زمانی که از ایمیل برای اهداف کسب و کار استفاده می‌شود، لازم است این اطلاعات به انتهای پیام اضافه شود.

در بیشتر سرویس‌های ایمیل این امکان فراهم شده است که بجای تایپ کردن امضا در انتهای هر ایمیل، اطلاعات کاربر را در ساختاری به عنوان امضا تعریف کرد. با این کار دیگر نیازی به وارد کردن امضا نیست و امضای تعریف شده بطور خودکار به انتهای تمام ایمیل‌های جدید اضافه می‌شود.

ایجاد امضای ایمیل در سرویس وب توکا

برای ایجاد امضا در سرویس وب توکا وارد زبانه تنظیمات شوید و از منوی سمت راست گزینه “امضاها” را انتخاب کنید.

برای ایجاد امضای جدید روی دکمه “امضای جدید” کلیک کنید یا این که شروع به نوشتن نام امضای جدید در قسمت “نام” کنید. لازم است به امضای خود یک نام مشخص بدهید تا بتوانید بعدا به راحتی آنرا از منو انتخاب کنید.

می‌توانید به هر تعداد که لازم دارید امضا تعریف کنید و در آن لینک، تصاویر و فرمت‌های نوشتاری دیگر (مثل رنگ، اندازه و نوع فونت و …) بدهید. در انتها امضای خود را ذخیره کنید.

شما می‌توانید هر امضایی را به عنوان پیش‌فرض برای ایمیل‌های خود تعیین کنید. هم برای ایمیل‌های جدیدی که می‌فرستید، هم برای ایمیل‌هایی که در پاسخ به یک ایمیل یا ارسال رونوشت یک ایمیل ارسال می‌کنید.

ویدیوی آموزش ایجاد امضای ایمیل در توکا

در این ویدیو به شما نحوه ایجاد امضای ایمیل در سرویس وب توکا آموزش داده شده است.

اولین نفری باشید که مقاله ها را دریافت می‌کنید

مقالات مشابه

آموزش استفاده از برنامه همراه توکا

در این مطلب آموزشی می‌خوانید: آموزش های دیگر با دیگران به اشتراک بگذارید: همراه توکا، ابزاری نوین و کارآمد برای کاربران ایمیل ابری اپیک و ایمیل سازمانی توکا است که با

آموزش نحوه تنظیم حساب توکا در نرم افزار Outlook

در این مطلب آموزشی می‌خوانید: آموزش های دیگر در این مطلب آموزشی می‌خوانید: برنامه Outlook یکی از برنامه‌های بسیار محبوب برای کاربران سیستم‌عامل ویندوز است که برای دسترسی به سرویس

پیمایش به بالا
به بالا بروید